sztel.skProfesionálna montáž

Garantujeme

Trvalo výhodné ceny

Garantujeme

10 ročná záruka

Garantujeme


sztel

SLUŽBA

Hliníkové okná a dvere

Hliníkové okná pôsobia veľmi elegantne vdaka modernému a nadčasovému dizajnu. Tieto okná sa vyznačujú dlhou životnosťou, majú dobre izolačné vlastnosti a lepšiu odolnosť. Okenné a dverové systémy sú vyrobené z materialu alumil (grécke profily) sú šetrné k prírode a znovupoužiteľné. Jeden kilogram hliníka sa dá vyrobiť s nižšími emisiami CO2 ako kilogram vajec alebo džínsov

V prípade záujmu o túto službu nás neváhajte nezáväzne kontaktovať.

Hlinikové okná v našej

Ponuka hliníkových okien

V prípade záujmu o túto službu nás neváhajte nezáväzne kontaktovať.

ALUMIL S77 SUPREME - okenný systém

ALUMIL S77 SUPREME je profilový systém s prerušeným tepelným mostom vyvinutý pre výrobu moderných okien s nadštandardnou izoláciou krídiel. Vyrobené okná spĺňajú vysoké štandardy všetkých vyspelých európskych trhov. Elegantný dizajn je ideálnym riešením pre najnáročnejšie projekty, ktoré vyžadujú vysoký výkon a kvalitu, maximálnu bezpečnosť a optimálnu cenu.

ALUMIL SD77 SUPREME - dverový systém

Alumil SD77 SUPREME je komplexný profilový systém s prerušeným tepelným mostom pre výrobu tých najkvalitnejších vchodových dverí s moderným dizajnom, vynikajúcou funkčnosťou a maximálnou bezpečnosťou. Vysoká variabilita systému umožňuje výrobu všetkých typov dverí podľa najnovších trendov na trhu a požiadaviek širokého spektra zákazníkov.

Vstupné dvere neizolovaný systém SMARTIA M11000

ALUMIL M11000 je univerzálny, trojkomorový profilový systém s prerušeným tepelným mostom, ideálny na výrobu okien a dverí so zvýšenými požiadavkami na tepelno-izolačné vlastnosti Elegantný dizajn profilov umožňuje výrobu všetkých typov dverí, okien a presklení s vysokou variabilitou estetických a technických riešení Systém umožňuje zasklenie použitím izolačného dvojskla alebo izolačného trojskla s celkovou hrúbkou až do 44mm

Vstupné dvere neizolovaný systém SMARTIA M15000 RS

ALUMIL M15000 je univerzálny jednokomorový profilový systém, určený na výrobu okien, dverí, interiérových presklení, balkónových zábradlí, konštrukcií na uzatvorenie balkónov a logií. Systém sa vyznačuje elegantným dizajnom profilov, so širokou škálou technických riešení pre výrobu okien, dverí, exteriérových alebo interiérových presklení.

Posuvný neizolovaný systém COMFORT M900

ALUMIL M900 je jednokomorový posuvný systém s vysokou variabilitou prevedenia konštrukcií s použitím jednokoľajnicových, dvojkoľajnicových alebo trojkoľajnicových rámov, systém umožňuje výrobu horizontálne alebo vertikálne posuvných prvkov.

Izolovaný zdvižno - posuvný systém SUPREME S700

ALUMIL S700 SUPREME je exkluzívny systém zdvižno-posuvných dverí, s vysokou variabilitou konštrukčných riešení, s estetickým a zároveň veľmi praktickým a funkčným prevedením. ALUMIL S700 SUPREME predstavuje generáciu špičkových systémov ALUMIL, ktoré spĺňajú najnovšie trendy a požiadavky na trhu, zahŕňajú v sebe všetky inovácie či už z estetického alebo technického hľadiska.

Kultúrny dom Plešivec

Zobraziť realizáciu

Masaryk komercna miestnost

Zobraziť realizáciu

RD Gemerska Panica

Zobraziť realizáciu


Neváhajte nás kontaktovať

Stavebné a iné práce SzTEL

V prípade dodatočných otázok alebo cenovej ponuky nás neváhajte kontaktovať či už telefonicky, alebo cez kontaktný formulár.


Meno a Priezvisko

Váš e-mail

Váš telefón

Predmet správy


Správa


Kontaktné informácie

SzTEL s.r.o.
Šafárikova 112, 048 01 Rožňava

IČO: 368 36 711
DIČ: 2022464763
IČ DPH: SK2022464763

E-mail:
sztel@sztel.sk

Tel kontakt:
+421 907 204 003

© 2023 SZTEL všetky práva vyhradené | O tento web sa stará domarstudio